24 იანვარი, მთვარის მეცხრე დღე
დამოუკიდებლობა მოგინდებათ და შეიძლება ტრადიციებისა და წესების წინააღმდეგ გაილაშქროთ. მოულოდნელობა გელით ოჯახში.
კურო
მშვიდად და დაკვირვებულად აირჩიეთ პარტნიორი, რათა გაუთვალისწინებელი თავგადასავლები აირჩიოთ თავიდან. აკონტროლეთ ემოციები.
ტყუპი
მოერიდეთ ფულის ხარჯვას. მეტი დრო დაუთმეთ ჯანმრთელობას. ყურადღებას ითხოვენ შინაური ცხოველები.
კირჩხიბი
შემოქმედებითი იდეების განხორციელება და მოგზაურობა მოგინდებათ. თუ კარიერული წარმატებისკენ ისწრაფვით, გრაფიკის მიხედვით იმოქმედეთ.
ლომი
ნუ დაარღვევთ ტრადიციებსა და წესებს. პატივი ეცით უხუცესთა აზრს. საბინაო საკითხები ოჯახის წევრებთან ერთად განიხილეთ.
ქალწული
მშვიდად შეხვდით მოვლენებს. დღეს დაინახავთ რეალურ საფრთხესა და ხელშემშლელ ფაქტორებს, რაც წარმატებაში გიშლით ხელს. ზოგიერთ მეგობართან, კოლეგასთან ურთიერთობის გაწყვეტა მოგიწევთ.
სასწორი
მოთმინებით უნდა შეხვდეთ კლიენტების, დამკვეთების ჭირვეულობას. მეტ მზრუნველობა გმართებთ მეუღლისა და შვილების მიმართ.
მორიელი
დღეს ინტუიციურად მიხვდებით ვის რა სჭირდება და როგორ უნდა დაეხმაროთ. შეიძლება საზღვარგარეთიდან საჭირო ინფორმაცია მიიღოთ ან სამუშაოდ მიგიწვიონ.
მშვილდოსანი
ნუ მოგერიდებათ, რომ საჭიროებთ მეტ სიყვარულსა და მზრუნველობას საყვარელი ადამიანის მიმართ. აკონტროლეთ ემოციები და ნუ გაართულებთ ურთიერთობას ოჯახის წევრებთან.
თხის რქა
სამსახურის საქმეები განსაკუთრებულ ყურადღებას მოითხოვს. თუმცა, ნურც პირად ცხოვრებას დაივიწყებთ. ნუ გაწყვიტავთ ძველ კავშირებს ახალგაცნობილების გამო.
მერწყული
შეიძლება გამოგიჩნდეთ ახალი ვალდებულებები და საქმეები. ცვლილებები გელით, მაგრამ ნუ დაარღვევთ კანონს, დისციპლინას.
თევზები
საკუთარ ფანტაზიებში გსურთ ყოფნა; აგრეთვე, – შემოქმედებითი იდეების განხორციელება. მშვიდად შეხვდით საყვარელი ადამიანისა და შვილების ჭირვეულობას.