ათი უცნობი ფაქტი ჯეილოზე, გოგონა ცეცხლში! ხსნის ჰოლივუდის ლეგენდების მომხიბვლელ სამყაროს!
მოცეკვავე ფონი: მსახიობობასა და სიმღერაში წარმატებამდე ჯენიფერ ლოპესმა დაიწყო მოცეკვავე კარიერა. ის იყო “მფრინავი გოგო” სატელევიზიო შოუში “ცოცხალ ფერში”.
ჯენიფერ ლოპესი მფრინავი გოგონას როლში
პირველი ლათინელი მსახიობი, რომელმაც ფილმისთვის $1 მილიონზე მეტი გამოიმუშავა: 1997 წელს ჯეი ლო გახდა პირველი ლათინელი მსახიობი, რომელმაც გამოიმუშავა $1 მილიონზე მეტი ფილმის როლისთვის, რომელიც იყო ფილმისთვის “სელენა”.
ჯენიფერ ლოპესი სელენაში
მუსიკა და მსახიობობა ორმაგი საფრთხე: ჯენიფერ ლოპესი არის ერთ-ერთი იმ მცირერიცხოვან მოქეიფეთაგან, ვინც წარმატებით გადალახა მსახიობობიდან მუსიკაზე. მან ორივე სფეროში მნიშვნელოვან წარმატებებს მიაღწია, რამაც ორმაგი საფრთხის ტიტული მოიპოვა.
ჯენიფერ ლოპესი კონცერტზე
მოდის ხატი: J.Lo ცნობილია თავისი უნაკლო სტილის გრძნობით და მისი წითელ ხალიჩაზე გამოჩენა ხშირად ხდება სათაურები. მისი ერთ-ერთი საკულტო მოდის მომენტი იყო ვერსაჩეს მწვანე კაბა, რომელიც ეცვა 2000 წელს გრემის დაჯილდოებაზე.
ჯენიფერ ლოპესი ვერსაჩეს კაბაში
ორენოვანი ნიჭი: ის თავისუფლად ფლობს ესპანურს და ამან გავლენა მოახდინა მის მუსიკალურ კარიერაზე. მან გამოუშვა რამდენიმე სიმღერა ესპანურად, სადაც ასახავს მის ორენოვან ნიჭს.
ჯენიფერ ლოპესი ასრულებს
ბიზნეს საწარმოები: გართობის სფეროში მისი წარმატების გარდა, ჯენიფერ ლოპესი ბიზნესშიც ჩაერთო. მას აქვს საკუთარი სუნამოების ხაზი, ტანსაცმლის ხაზი და საწარმოო კომპანია.
ჯენიფერ ლოპესის სურნელი
სპორტსმენი: ჯეი ლო ცნობილია ფიტნესისადმი თავისი ერთგულებით და ვარჯიშობს სხვადასხვა ფორმებში, მათ შორის ცეკვასა და კრივში.
ჯენიფერ ლოპესი ვარჯიშობს
ტყუპების დედა: ჯენიფერ ლოპესი ტყუპების, ემის და მაქსის დედაა, დაბადებული 2008 წელს. ის ხშირად აზიარებს თავის ოჯახურ ცხოვრებას სოციალურ ქსელებში.
ჯენიფერ ლოპესი ტყუპებთან ერთად
ფილანტროპია: ლოპესი ჩართულია სხვადასხვა საქველმოქმედო საქმიანობაში. მან დააარსა Lopez Family Foundation, რომელიც ორიენტირებულია ქალებისა და ბავშვების ჯანმრთელობისა და კეთილდღეობის გაუმჯობესებაზე.
ჯენიფერ ლოპესი საქველმოქმედო ღონისძიებაზე
მრავალჯერადი ქორწინება: ჯეი ლო არაერთხელ იყო დაქორწინებული. ცნობილი მეუღლეები არიან ოჯანი ნოა, კრის ჯადი და მარკ ენტონი. ის ასევე რამდენჯერმე დაინიშნა.