საკურთხეველთან მიტოვებული პატარძალი, გრანდიოზული ქორწილი ჩაიშალა
რომანტიკული ურთიერთობა და 12 ათასი ფუნტი სტერლინგის ღირებულების ქორწილი მხოლოდ იმიტომ ჩაიშალა, რომ პატარძალს ქორწილის დღეს ჩაეძინა. ამის შესახებ გამოცემა The Sun-ი წერს.
პატარაძლის ძილით არა მხოლოდ ქორწილი ჩაიშალა, არამედ საქმრომ ის მიატოვა. 40 წლის ნიკოლა ტოუჰი და 38 წლის დარენ ფერნი ქორწილს 17 თვის განმავლობაში გეგმავდნენ. ამაში ნიკოლას მისი სამი შვილიც – 20 წლის ალექსანდრე, 8 წლის იზაბელა და 7 წლის მაქსი ეხმარებოდნენ.
ქორწილამდე ერთი დღით ადრე ნიკოლამ და დარენმა რეპეტიციაც კი გაიარეს. როგორც ნიკოლა ამბობს, მას ღამე მაღვიძარას დაყენება დაავიწყდა, რათა დილით თმის სტილისტთან დროულად მისულიყო. თუმცა მხოლოდ მაღვიძარას ბრალიც არ იყო. ნიკოლას თქმით, ქორწილის დღეს ვიზაჟისტმაც დაიგვიანა და რაც ყველაზე მთავარია, მის ქალიშვილს ტაქსში საქორწილო კაბა დარჩა. კაბის ამბის გამო ნიკოლმა ბევრი იტირა, რის გამოც მაკიაჟის ხელახლა გაკეთება მოუხდა.
ამ ყველაფრის პარალელურად კი ეკლესიაში საკურთხეველთან მისი საქმრო იცდიდა, თუმცა როცა თვითონ მივიდა ის იქ აღარ დახვდა.
როგორც თავად ამბობს, საბოლოოდ დარენს შეურიგდა, თუმცა მათ შორის იმდენად დიდი იმედგაცრუება იყო, რომ მალევე დაშორდნენ ერთმანეთს.