რატი იონათამიშვილი- უბინძურესი კამპანია მიდის ბერა ივანიშვილის წინააღმდეგ, რომელშიც უკვე დღეს ქვეყნის #1 კრიმინალი მიხეილ სააკაშვილი ჩაერთო
,,უბინძურესი კამპანია მიდის ბერა ივანიშვილის წინააღმდეგ, რომელშიც უკვე დღეს ქვეყნის #1 კრიმინალი მიხეილ სააკაშვილი ჩაერთო. სრულიად უსაგნოდ და უარგუმენტოდ, დანაშაულის დაფარვაზე ის დამნაშავე მიუთუთებს სხვას, რომელიც გირგვლიანის საქმეზე, სტრასბურგის სასამართლოს, სისტემური დანაშაულის დაფარვაში ყავს მხილებული. ევროპული სასამართლო მაშინ გაოგნებული იყო “შეთანხმებული მოქმედებით იმისთვის, რომ მართლმსაჯულება არ აღსრულებულიყო”. სააკაშვილი არის ერთადერთი პრეზიდენტი, რომელიც სტრასბურგს მსგავს მძიმე დანაშაულში სახელობით ყავს მოხსენიებული. თუ ვინმე, ან რამეა სირცხვილი ამ ქვეყანაში, ეს უდაოდ არის მიხეილ სააკაშვილი და მისი კრიმინალური, ანტიქართული და ანტიდასავლური ორგანიზაცია.
როგორც ჩანს, პანიკაშია მთელი ნაცკლასტერი, რადგან ქვეყნის შიგნით მხარდაჭერა არ აქვთ, ქვეყნის გარეთ ხან აშშ-ს სახელმწიფო დეპარტმანეტს, ხან სტრასბურგის ევროპულ სასამართლოს და ხან გერმანიის სახელმწიფოს ესხმიან თავს. ერთადერთი, რაც კარგად იციან და რასაც ვერ წაართმევ – ცილისწამებაა.